Парафія на честь святителя Феодосія Чернігівського допомагає малозабезпеченим

На виконання благословення Священноначалля УПЦ щодо посилення соціальної діяльності парафія на честь святителя Феодосія Чернігівського продовжує надавати допомогу малозабезпеченим, самотнім, хворим та літнім мешканцям Святошинського району.

Зокрема, територіальне об’єднання ветеранів “Злагода” (вул. Святошинська 6) та Рада ветеранів збройних сил, учасників бойових дій в другой Світової війни (вул. Р. Ролана 4) отримують щотижня хлібобулочні вироби, що з любов’ю та християнським милосердям виготовляють парафіянки у церковній пекарні.

Парафія на честь святителя Феодосія Чернігівського допомагає малозабезпеченим