Парафія на честь свт. Миколая Чудотворця при КНІ ім. М. Амосова відзначила престольне свято

22 травня, в день пам’яті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у мiсто Барi парафія на честь святителя Миколая при Київському Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова Другого лікарняного благочиння столиці відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії звершив керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Геннадій Батенко, настоятель храму протоієрей Олександр Середюк і гості парафії у священному сані.

Після Євангельського читання преосвященний Миколай звернувся до вірян з архіпастирським словом, а після сугубої єктенії владика підніс молитву за мир в Україні.

На завершення літургії преосвященний владика Миколай та духовенство звершили чин Славлення та вознесли молитву до святителя Миколая Мир Лікійських чудотворця.

Єпископ Миколай привітав настоятеля, духовенство, парафіян і гостей парафії з престольним святом та передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.