Парафія на честь свт. Феодосія Чернігівського відзначила престольне свято

22 вересня 2019 р., в день перенесення мощів святителя Феодосія, архієпископа Чернігівського парафія на честь святителя Святошинського благочиння столиці відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії очолив керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, настоятель храму протоієрей Олександр Білокур, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія, владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

На завершення літургії владика, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

Преосвященний Миколай привітав присутніх і передав усім благословення та поздоровлення зі святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.