IMG_0022

Парафія на честь св. безсрібників Косьми і Даміана м. Києва відзначила престольне свято

14 липня 2019 р., у неділю 4-у по П’ятидесятниці, в день пам’яті святих безсрібників і мучеників Косьми і Даміана Римських, парафія на честь святих безсрібників при Національному інституті раку Другого лікарняного благочиння столиці відсвяткувала своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію в храмі парафії на честь святих безсрібників і мучеників Косми і Даміана Римських очолив вікарій Київської Митрополії, керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Генадій Батенко, настоятель храму протоієрей Євгеній Мілєшкін, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після Євангельського читання преосвященний Миколай звернувся до вірян з архіпастирським словом, а після сугубої єктенії владика підніс молитву за мир в Україні.

Після літургії владика, духовенсто та миряни звершили хресну ходу навколо храму.

Єпископ Миколай тепло привітав присутніх з престольним святом, побажав всім молитовного покровительства святих безсрібників і мучеників Косьми і Даміана та передав благословення й поздоровлення зі святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.