Парафія на честь Собору Архістратига Михаїла у Медмістечку відзначила престольне свято

21 листопада 2019 р., в день Собору Архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних, парафія на честь Собора архістратига Михаїла, що на території Медмістечка, відзначила престольне свято та 20-у річницю свого заснування.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії звершив керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму — благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Геннадій Батенко, голова синодального відділу УПЦ з Соціально-гуманітарних питань протоієрей Владислав Діханов, благочинни Фастівського благочиння архімандрит Онисим (Бала), духовенство міста Києва та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія, владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

На завершення літургії єпископ Миколай та духовенство звершили чин славлення біля храмового образу Архістратига Божого Михаїла та всіх святих небесних сил безплотних.

Владика Миколай тепло привітав присутніх і передав благословення й поздоровлення з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви. Також, своїми піснеспівами, всіх привітали зі святом дітки дитячого хору парафії.