Парафія на честь Собору Архістратига Михаїла у Медмістечку відзначила престольне свято

21 листопада 2018 р., в день Собору Архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних, парафія на честь Собора архістратига Михаїла, що на території Медмістечка, відзначила престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії звершив керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму — благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Геннадій Батенко, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, голова синодального відділу УПЦ з Соціально-гуманітарних питань протоієрей Владислав Діханов, духовенство міста Києва та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія, владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

На завершення урочистого Богослужіння владика, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

Владика Миколай тепло привітав присутніх і передав благословення й поздоровлення з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви. Також, своїми піснеспівами привітали всіх зі святом дітки дитячого хору парафії на честь на честь святих безсрібників Косьми і Даміана Римських.