Парафія на честь Собору Архістратига Михаїла у Медмістечку відзначила престольне свято

21 листопада, в день Собору Архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних, парафія на честь Собора архістратига Михаїла, що на території Медмістечка, відзначила престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії звершив керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму, благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Геннадій Батенко, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, духовенство міста Києва та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія, владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

На завершення урочистого Богослужіння владика, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

Владика Миколай тепло привітав присутніх і передав благословення й поздоровлення з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.