FD8A2CCD-1B25-474D-9930-7C1398515BF7

Парафія на честь Різдва Христового, що на Березняках, відзначила престольне свято

8 січня, у день свята Собору Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію у храмому комплексі на честь Різдва Христового, що на Березняках.

Богослужіння було відслужено в нижньому храмі на честь трьох святителів собору, що будується. Владиці співслужив настоятель храмового комплексу та благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, а також духовенство храмового комплексу та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Його Преосвященство звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За богослужінням буди піднесені молитви за мир в Україні та єдність Святого Православ`я.

Наприкінці богослужіння вихованці недільної школи привітали усіх присутніх та заспівали Різдвяні колядки. Після чого, владика Сильвестр вручив маленьким колядникам солодкі подарунки.

Після відпусту архієрей привітав усіх вірян зі святом Різдва Христового та передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.