Парафія на честь прп. Симеона Стовпника відзначила престольне свято

14 вересня 2019 р., у суботу 13-ї седмиці по П’ятидесятниці, в день памяті преподобного Симеона Стовпника парафія на честь преподобного у Петропавлівській Борщагівці Святошинського благочиння столиці відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії очолив керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Преосвященному владиці співслужили: благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, настоятель храму протоієрей Василій Олексик, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія, владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

На завершення літургії владика, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

Преосвященний Миколай привітав присутніх і передав усім благословення та поздоровлення зі святом від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.