Парафія на честь прп. Сергія Радонезького відзначила престольне свято

18 липня, в середу 8-ї седмиці по П’ятидесятниці, в день пам’яті преподобного Сергія, ігумена Радонезького столична парафія на честь преподобного Сергія Радонезького Солом’янського благочиння відзначила престольне свято.

Цього дня святкове богослужіння в храмі преподобного Сергія, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія  очолив високопреосвященний Філарет, архієпископ Львівський і Галицький.

Його високопреосвященству співслужили: єпископ Васильківський Миколай, благочинний Солом’янського благочиння та настоятель парафії протоієрей Ярослав Шовкеник, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після Євангельського читання високопреосвященний Філарет звернувся до вірян з архіпастирським словом, а після сугубої єктенії владика підніс молитву за мир в Україні.

На завершення богослужіння владики, духовенсто та миряни звершили чин славлення біля храмової ікони на честь преподобного Сергія Радонезького.

Високопреосвященний архієпископ Філарет поздоровив настоятеля, духовенство та громаду з престольним святом, а владика Миколай передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.