Парафія на честь ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих» відзначила престольне свято

11 лютого, у Неділю м’ясопусну столична парафія на честь ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих» Солом’янського благочиння відзначила престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію в храмі на честь ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих» звершив вікарій Київської Митрополії, керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Сергій Екшиян та гості парафії у священному сані.

Після Євангельського читання преосвященний Миколай звернувся до вірян з архіпастирським словом, а після сугубої єктенії владика підніс молитву за мир в Україні.

На завершення літургії єпископ Миколай та духовенство звершили чин славлення Пресвятої Богородиці біля храмової ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих».

Владика Миколай тепло привітав присутніх з престольним святом, побажав молитовного покровительства пресвятої Богородиці та передав поздоровлення й благословення зі святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.