Парафія на честь ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих» м. Києва відзначила престольне свято

18 лютого 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих» Солом’янського благочиння столиці з нагоди храмового свята.

Його Преосвященству співслужили благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, настоятель храму протоієрей Сергій Екшиян і гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

На завершення урочистого Богослужіння був звершений чин Славлення перед храмовим образом ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих».

Владика Миколай тепло привітав присутніх і передав всім благословення й поздоровлення з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.