Парафія на честь ікони Божої Матері «Державна» відзначила престольне свято

15 березня 2020 р., у Неділю другу Великого посту, парафія на честь ікони Божої Матері «Державна», Святошинського благочиння міста Києва відзначила престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії звершив керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Його Преосвященству співслужили благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, настоятель храму ієромонах Арсеній (Остапчук), духовенство та гості парафії у священному сані.

Після сугубої єктенії владика підніс молитву за мир в Україні.

На завершення літургії єпископ Миколай та духовенство звершили чин славлення Пресвятої Богородиці біля храмової ікони Божої Матері «Державна».

Владика Миколай тепло привітав присутніх з престольним святом, побажав молитовного покровительства пресвятої Богородиці та передав поздоровлення й благословення зі святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.