Парафія на честь Григорія Богослова організувала пошиття захисних костюмів для лікарів

У столиці парафіяни лікарняного храму Української Православної Церкви на честь святителя Григорія Богослова організували пошиття захисних костюмів для медиків. Храм Григорія Богослова розташований на території Київської міської клінічної лікарні №4, куди госпіталізують столичних пацієнтів з підозрою на коронавірус.

«В даний момент Церква активно намагається підтримувати наших медиків. По всій Україні сьогодні віруючі шиють маски, виготовляють дезінфікуючі розчини. При лікарняному храмі святого Григорія Богослова, який знаходиться при четвертій київської лікарні, в одному з приміщень організовано цех з пошиття захисних костюмів. Настоятель храму протоієрей Сергій Головакін і парафіяни шиють костюми для лікарів, які лікують хворих коронавірусів», – розповів глава Синодального відділу УПЦ по соціально-гуманітарних питань протоієрей Сергій Екшіян.

Імпровізований швейний цех організували в приміщенні лікарняного храму. Весь процес виготовлення захисту для медиків супроводжується молитвами. Готові костюми віруючі передадуть медикам Київської міської клінічної лікарні №4, при якій діє храм УПЦ Григорія Богослова.