Парафія на честь Богоявлення Господнього Солом’янського благочиння відзначила 10-річчя з дня свого заснування

10 січня, в неділю по Різдву Христовому парафія на честь Богоявлення Господнього Солом’янського благочиння при Національній Академії Внутрішніх Справ України (вул. Народного ополчення, 9) відзначила 10-річчя з дня свого заснування.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди знаменної дати парафії очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

Його Високопреосвященству співслужили: єпископ Васильківський Миколай, благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, настоятель парафії протоієрей Віталій Приходько, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія владика Августин привітав присутніх із святом парафії та звернувся до всіх зі словами проповіді.

Після сугубої єктенії митрополит Августин підніс молитву за мир в Україні.

На завершення літургії було звершено святковий молебень, після якого Його Високопреосвященство владика Августин подякував єпископу Миколаю за спільну молитву і служіння в цей святковий день, а також передав настоятелю, духовенству та громаді храму поздоровлення із знаменною датою та благословення від Предстоятеля Української Православної Церкви.

*******

В 2005 р. в Учбово-науковому інституті підготовки кадрів кримінальної міліції НАВС одне з приміщень було переобладнано під новий храм, який згодом вирішили присвятити Богоявленню Господню. Чин освячення — 10 січня 2006 р. звершив архієпископ Білоцерковський та Богуславський Августин.