1023C9D4-F0C6-4851-9BAA-06E7BBB72231

Парафія на честь блаженної Ксенії Петербурзької, що на Святошино, відзначила престольне свято

6 лютого 2021 року, у день пам’яті святої блаженної Ксенії Петербурзької, парафія на Святошинському кладовищі Києва відзначила престольне свято. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Божественну літургію очолив благочинний храмів Кладовищенськошо церковного округу протоієрей Сергій Вейго.

Отцю благочинному співслужили настоятель храму протоієрей Гліб Помелов та гості у священному сані.

За літургією були піднесені молитви про мир в Україні та про припинення пандемії коронавіруса.

Після відпусту протоієрей Сергій Вейго вручив від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія церковні нагороди благодійникам храму.

Усім присутнім після богослужіння була запропонована спільна трапеза.