2841E1BE-ACC5-48A7-9327-2AC5EAABEDF7

Парафія на честь блаженної Ксенії Петербурзької, що на Дарниці, відзначила престольне свято

6 лютого 2021 року, у день пам’яті святої блаженної Ксенії Петербурзької, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь блаженної Ксенії Петербурзької у Дарницькому районі Києва.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, настоятель храму протоієрей Анатолій Яким, а також духовенство парафії та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія владика Сильвестр звернувся до присутніх із архіпастирським словом.

За літургією були піднесені сугубі прохання та молитви про припинення епідемії та здоров’я хворих і лікарів.

Наприкінці богослужіння єпископ Сильвестр передав усім благословення від Предстоятеля Української Православної Церкви і нагородив благодійників храму.