15E7D7DB-C25C-4526-93CB-D0EEB378F952

Парафія на честь апостола і євангеліста Марка надає допомогу багатодітним сім’ям

Парафія Української Православної Церкви на честь святого апостола і євангеліста Марка Дніпровського благочиння Києва організувала збір продуктових наборів, одягу і предметів особистої гігієни, щоб допомогти незахищеним верствам населення та багатодітним сім'ям.

«Парафією організовано виїзд до багатодітних сімей, щоб роздати їм продуктові набори, одяг, щоб підтримати матеріально, - повідомив настоятель і благочинний протоієрей Іоанн Свередюк. - І все це ми хотіли б присвятити на противагу тому, що деякі з представників влади пропагують ідею "якісних" або "неякісних" дітей, що саме по собі звучить дико і не по-людськи».

Священик підкреслив, що життя - це дар Божий, і «для кожної людини Бог дає можливість себе прогодувати і одягнути, дає повітря і Сонце, зігріваючий їх серця і їх тіла».

«Хотілося б, щоб було більше таких людей, які люблять дитину, які піклуються про майбутнє покоління, дбають про свій народ, про свою землю, даної нам Господом», - побажав отець Іоанн.

Сьогодні, зокрема, отець Іоанн з прихожанами відвідали багатодітну родину, яка проживає в малій однокімнатній квартирі - чоловік з дружиною, шестеро дітей і чекають на сьому.

spzh.news

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua