Парафія на честь 40 Севастійських мучеників відзначила престольне свято

22 березня 2019 р., у пятницю 2-ї седмиці Великого посту, в день пам’яті 40 Севастійських мучеників парафія на честь мучеників Севастійських Святошинського благочиння міста Києва відзначила своє престольне свято.

В цей день, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в храмі на честь 40 Севастійських мучеників було звершено святкову літургію яку очолив вікарій Київської Митрополії, керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму протоієрей Вадим Рогоза, духовенство та гості парафії у священному сані.

Після читання Євангелія владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

На завершення літургії єпископ Миколай та духовенство звершили чин славлення 40 Севастійських мучеників.

Владика Миколай тепло привітав присутніх з престольним святом, побажав всім молитовного покровительства мучеників Севастійських і передав благословення й поздоровлення зі святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.