75C360B7-41CB-48F3-8BA2-00B98B4B5706

Парафії Деснянського благочиння надали допомогу постраждалим від пожежі на Житомирщині

11 серпня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія парафії Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства зібрали матеріальну допомогу мешканцям селищ, що постраждали від великої пожежі на Житомирщині цього року.

Гуманітарна допомога була завантажена в автомобілі, що прибули з протоієреєм Павлом Линником, настрятелем храму на честь Казанської ікони Божої Матері міста Малин Житомирської області. Отець Павел є відповідальним за опіку над погорілцями в селищах, які найбільше постраждали від вогню і найближчим часом буде передана у користування всім нужденним.