Середа, 15 Травня

Осквернено та пограбовано храм у Святошинському благочинні

В ніч з 11 на 12 січня було пограбовано та осквернено храм на честь ікони Божої Матері Казанської при Національному науковому центрі радіаційної медицини Національної академії медичних наук України Святошинського благочиння міста Києва. Храм знаходиться на стадії завершення свого будівництва.

Ми скорбимо, що при цих протизаконних діях невідомих Святі Дари, для причастя хворих, було висипано на підлогу.

Крім того, зловмисниками викрадено напрестольне Євангеліє, хрест з прикрасами, срібні ланцюжки та хрестики зі свічного ящику, тощо.

Викрадено, також, навісні конвектори, обігрівачі та газова колонка, які знаходились в приміщенні храму за відсутності в ньому опалення та були взяті парафією у оренду на зимовий період.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група Святошинського відділу поліції, яка проводить слідчі дії.

Якщо комусь щось стане відомо про скоєний злочин, чи про викрадені речі, прохання до всіх повідомити слідчі органи.

Парафія просить по допомогу у придбанні нових обігрівачів. Банківські реквізити:

р/р 26000411851 в Київському відділенні № 29 розрахункового центру ПАТ КБ ПриватБанку
МФО 320649 РГ УПЦ Парафії на честь Казанської ікони Божої Матері
код 36940882