Невідомими здійснено підпал храму святителя Петра Могили, що на Дорогожичах

5 січня було скоєно акт вандалізму щодо храму на честь святителя Петра Могили Другого шевченківського благочиння (житловий масив Дорогожичі). Близько 2:00 ночі жителі навколишніх будинків побачили вогонь на дерев'яній будівлі церкви і викликали пожежників. Пожежа була згашена близько 2:15.

Зовнішня стіна з боку вівтаря була облита гасом і горіла, площа загоряння не обширна, будівля постраждала тільки зовні. Обставини підпалу з'ясовуються, богослужіння в храмі будуть відбуватися своїм порядком.

Це вже не перша спроба підпалу православних храмів у Києві. Раніше невідомі намагалися підпалити дерев'яні храми на Троєщині та в Бабиному Яру, на Райдужному масиві і Трьохсвятительський біля будівлі Голосіївської районної дитячої поліклініки. Рік тому, в ніч з 26 на 27 січня, за одну ніч у столиці було скоєно відразу два підпали. Близько церков знаходили листівки зі словами агресії на адресу Української Православної Церкви.