IMG-0102a14516400724da9cde9830d6a01c-V-600x400

Настоятель та прихожани храму Іоанна Воїна до свята Богоявлення відвідали школу-інтернат у Пущі Водиці

20 січня 2020 року, на свято Собору Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія настоятель храму на честь мученика Іоанна Воїна Оболонського благочиння протоієрей Андрій Антощук разом з прихожанами відвідали Київську загальноосвітню санаторну школу-інтернат, що знаходиться у Пущі-Водиці.

Протоієрей Андрій окропив щкільні приміщення хрещенською водою та привітав вчителів і учнів навчального закладу зі святом Богоявлення. Також були передані подарунки для дітей, підготовленні стараннями прихожан храму мученика Іоанна Воїна.