OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Настоятель столичного храму привітав дітей, хворих на туберкульоз, з Днем святого Миколая

19 грудня, в день пам'яті святителя і чудотворця Миколая, настоятель Свято-Троїцького храму при Національному інституті фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г.Яновського архімандрит Анастасій (Пономаренко) привітав дітей з Днем святого Миколая.

Діти, що знаходяться у відділенні фтизіатрії, проходять лікування від туберкульозу дуже довгий період (до шести місяців) в інституті. І ось, щоб підтримати їх морально і хоч трохи відволікти від одноманітного лікувального
процесу, була проведена маленька святкова зустріч.

Священик розповів дітям про життя святителя Миколая і про необхідність закликати його в допомогу в різних важких обставинах. Маленькі пацієнти підготували і прочитали зворушливі вірші про святого. Кожен отримав подарунки і гарний настрій.