wpid-img_1666_edit.jpg

Напередодні Різдва Христового Предстоятель УПЦ очолив Всенічне бдіння у Києво-Печерській Лаврі

6 грудня, у Навечір’я Різдва Христового, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Всенічне бдіння в храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент, а також духовенство монастиря.

По завершенні богослужіння Митрополичий хор проспівав різдвяні колядки.

Завтра о 9:00 у цьому ж храмі відбудеться урочиста Божественна літургія, яку очолить Блаженніший Митрополит Онуфрій. Нагадаємо, богослужіння транслюватиметься українськими телеканалами. Зокрема, о 9:00 трансляцію проводитимуть телеканали "Інтер" та "Глас", а о 10:30 богослужіння будуть транслювати Перший національний та Перший канал Українського радіо (радіотрансляція).

news.church.ua