CC967CDF-569F-4E20-89AF-4CFA00DABB4E

На свято Введення в храм Пресвятої Богородиці Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію у Києво-Печерській Лаврі

4 грудня 2020 року, на свято Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Предстоятелю співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, єпископ Бородянський Марк, духовенство обителі та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до пастви зі словом проповіді. Предстоятель розповів історію свята та на прикладі святих богоотців Іоакима і Анни пояснив, якою повинна бути молитва.

За богослужінням піднесли особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу, про лікарів та хворих.

Після Божественної літургії священнослужителі звершили чин Славлення перед іконою Введення в храм Пресвятої Богородиці.

Наприкінці богослужіння Архіпастир виголосив відпуст, привітав вірян зі святом та благословив усіх.

news.church.ua