91099663_2649389695188649_6505656567491198976_n

На Київщині УПЦ передала захисні костюми для інфекційного та реанімаційного відділень

Управління Бориспільської єпархії Української Православної Церкви передало співробітникам Броварської районної лікарні 12 захисних костюмів для медиків з інфекційного та реанімаційного відділень.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, Бориспільська єпархія передала захисні костюми і окуляри для медиків, які працюватимуть з хворими, у яких підозра на коронавірус.

«Українська Православна Церква завжди була разом з людьми. Ми будемо допомагати і людям, і лікарям. Що зможемо - те зробимо. Нехай Господь нас усіх зберігає», - побажали в Бориспільської єпархії.

Протоієрей Олександр Левчук зазначив, що віруючі УПЦ з різних куточків України збирають кошти, щоб захистити медиків і допомогти їм в боротьбі з вірусом, а також просять Бога дарувати всім здоров'я душевне і тілесне.