B63F2C87-D8C4-4F74-80C9-4FC1CF158562

Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив літургію в храмі, що при обласній лікарні

28 травня, у день Святого Духа, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї Україні Онуфрія митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Божественну літургію в храмі на честь великомучениці Варвари, що при Київській обласній лікарні.

Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, єпископ Бородянський Варсонофій, керуючий Центральним київським вікаріатством, благочинний Києво-Печерської Лаври архімандрит Антоній, настоятель храму протоієрей Василій Озимчук та духовенство Києва.

Після читання Святого Євангелія архієпископ Феодосій вимовив до парафіян проповідь. На сугубій ектенії було піднесено молитву за мир в Україні.

Митрополит Павел возвів у ієрейський сан протодиякона Георгія Бобра.

Наприкінці літургії священнослужителі звершили чин Славлення перед іконою Пресвятої Трійці. Владика Павел подякував усім за спільну молитву та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.