002-54

Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив літургію у Свято-Анастасіївському монастирі села Ковалівка

30 жовтня 2019 року намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив Божественну літургію в храмі на честь святої мучениці Татіани Свято-Анастасіївського жіночого монастиря у селі Ковалівка Київської області.

Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Білогородський Сильвестр, місцеве духовенство.

За богослужінням були піднесені сугубі молитви за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після закінчення літургії митрополит Павел подякував архіпастирям, священикам, парафіянам і сестрам обителі за молитви, та привітав Андрія Анатолійовича Засуху з 33-річчям від дня народження.