F82FFB46-FD31-4098-90CB-A9AA1A141A87

Митрополит Луганський і Алчевський Митрофан звершив літургію на парафії у місті Вишневе

15 грудня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія митрополит Луганський і Алчевський Митрофан звершив Божественну літургію в храмі на честь ікони Божої Матері «Взискання загиблих» у місті Вишневе.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Вишневського благочиння протоієрей Василій Русинка, настоятель храму протоієрей Георгій Іващук та духовенство парафії.

Після читання Святого Євангелія митрополит Митрофан звернувся до парафіян зі словом проповіді. На сугубій ектенії архієрей підніс Богові молитву про мир в Україні.

Настоятель храму подякував Високопреосвященному владиці за очолене богослужіння, а митрополит Митрофан закликав на усіх Боже благословення.