wpid-phoca_thumb_l_img_3501.jpg

Митрополит Бориспільський i Броварський Антоній звершив літургію у монастирi села Княжичі

20 січня Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав Спасо-Преображенський монастир у селі  Княжичі Броварського району Київської області, де звершив Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Першого броварського благочиння протоієрей Олександр Левчук, духовенство монастиря та району.

Після закінчення богослужіння митрополит Антоній привітав усіх молільників зі святом. Після чого дитячий парафіяльний хор привітав Його Високопреосвященство різдвяними колядками, а владика вручив кожному солодкі подарунки.

kdais.kiev.ua