phoca_thumb_l_img_5594

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив богослужіння в лаврському храмі Різдва богородиці

28 лютого, в Неділю про блудного сина, Керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в лаврському храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужило академічне духовенство. За богослужінням молилися студенти духовних шкіл і парафіяни храму.

За літургією митрополит Антоній звершив священицьку хіротонію студента ІІ курсу магістратури КДА диякона Романа Савчука і висвятив на диякона четця Івана Поповича.

Після відпусту владика ректор звернувся до віруючих з архіпастирським словом і привітав усіх з недільним днем.

kdais.kiev.ua