2C4CBC9C-F611-4BC9-826D-9D57635F7385

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив літургію в Свято-Покровському храмі на Пріорці

16 жовтня 2019 року, у день пам‘яті преподобного Діонісія Печерського, Керуючий справами УПЦ очолив Божественну літургію в храмі на честь Покрова Божої Матері, що на Пріорці. У цей день своє тезоіменитство святкує єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, секретар Київської єпархії.

Високопреосвященному владиці співслужили: єпископ Васильківський Миколай, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій та єпископ Згурівський Амвросій.

Архієреям співслужило численне духовенство столиці на чолі з секретарем Київської єпархії по місту Київ протоієреєм Віктором Іващуком, а також гості з інших єпархій у священному сані.

Наприкінці літургії було звершено чин Славлення перед шанованим образом преподобного Діонісія.

Керуючий справами УПЦ від імені усіх присутніх поздоровив єпископа Діонісія з Днем тезоіменитства та побажав многая літа.