Антоний-митрополит

Митрополит Антоній провів брифінг для ЗМІ напередодні святкування 1000-ліття успіння святого князя Володимира

25 липня, напередодні святкування 1000-ліття успіння святого рівноапостольного Володимира та Дня Хрещення Русі, у Києво-Печерській Лаврі відбувся брифінг Керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія для ЗМІ.

Українська Православна Церква готується до святкування Дня Хрещення Русі та ювілейного дня пам’яті князя Володимира. З часу його представлення минула 1000 років. Святкуватимуть віряни 2 дні поспіль.

27 липня біля пам’ятника князю Володимиру відбудеться молебень. Там віряни зможуть помолитися перед іконами Божої Матері, які до столиці привезуть з різних куточків України. Після молебню від Володимирської гірки до Києво-Печерської лаври пройде хресна хода. Наступного дня запланована Божественна літургія.

«В сам день 28 липня о 9 годині на площі перед Успенським собором розпочнеться Божественна літургія, а після закінчення літургії о 12 годині буде передзвін у всіх храмах нашої Церкви. Це буде таким особливим знаком нашої молитви за нашу рідну батьківщину», – заявив керуючий справами УПЦ Митрополит Антоній.

За матеріалами podrobnosti.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua