A5D8FD6D-B537-4F25-97F0-A3EA1876B934

Митрополит Антоній передав у дар для постраждалих парафій Волині необхідне церковне начиння

22 лютого 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у Києво-Печерській Лаврі зустрівся з настоятелями парафій Волинської єпархії, храми яких були захоплені розкольниками.

Священики розповіли про парафіяльне життя общин, які залишилися без храмових будівель та змушені звершувати богослужіння у пристосованих приміщеннях. Владика Антоній висловив подяку отцям настоятелям за сумлінне пастирське служіння та побажав допомоги Божої у часи випробувань.

На завершення зустрічі, митрополит Антоній передав у дар для постраждалих парафій Волині необхідне церковне начиння, зокрема євхаристичні набори, напрестольні Євангелія, літійні блюда та інше.

news.church.ua