84241763-D31B-45E7-B5B5-733FB1F39329

Місіонерським відділом звершено місіонерську літургію для парафіян Печерського благочиння

25 грудня 2019 року, в день пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія голова Місіонерського відділу Київської єпархії протоієрей Георгій Крючков разом із співробітниками відділу в столичному храмі на честь святого Андрія Первозваного звершили місіонерську літургію для парафіян Печерського благочиння Києва.

Під час молитви було виголошено 8 проповідей, в яких присутні почули богословський і історичний коментар Божественної літургії. Більшість таємних молитов священики читали у голос, роз’яснюючи їх зміст, який спрямовує парафіян частіше приступати до Святого Причастя.