D0C53794-9804-4B06-8A44-EA087276116E

Місіонерський відділ до свята П’ятидесятниці передав благодійну допомогу ув’язненим Бучанської виправної колонії

5 червня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія голова Місіонерського відділу Київської єпархії протоієрей Георгій Крючков до свята П' ятидесятниці разом із співробітниками відділу передали ув’язненим Бучанської виправної колонії продукти харчування, захисні та антисептичні засоби. У зв’язку з карантином гуманітарну допомогу було доставлено поштою.

До благодійної акції також долучилася братія Різдва Богородиці Десятинного монастиря.

На території колонії вже багато років існує парафія на честь святої Анастасії Узорешительниці, яку опікує Місіонерський відділ, проводячи богослужіння та духовні бесіди.