77C7569A-2F64-40DA-8DA6-48963E53D5D7

Клірик Київської єпархії благословив збірну України з боксу на чемпіонат Європи

16 квітня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія настоятель храму на честь великомученика і цілителя Пантелеімона Дніпровського благочиння протоієрей Владислав Богдашевський звершив молебень в Олімпійському навчально-спортивному центрі Конча-Заспа перед відльотом в Італію на чемпіонат Європи-2018 серед дівчат та хлопців U-18, який відбудеться з 17 по 26 квітня у місті Розето-дельї-Абруцц, на запрошення тренерського штабу молодіжної збірної команди України з боксу.

Після молебню отець Владислав передав вітання від Предстоятеля УПЦ з святом Воскресіння Христового юних чемпіонів України з боксу. У благословення спортсмени отримали ікони Христового Воскресіння з побажаннями здобуття найкращих результатів і перемог на змаганнях і благополучно повернутись на Батьківщину.