39A2B1C3-0312-4CFE-9891-4157D4A8FBE1

Київські духовні школи роздали медичні захисні маски парафіянам Академічного храму

28 березня 2020 року після закінчення Божественної літургії та панахиди з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр роздав медичні захисні маски парафіянам Академічного храму на честь Різдва Божої Матері.

Захисні маски роздано в рамках благодійної діяльності Української Православної Церкви для недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Нагадаємо, на виконання рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 18 березня 2020 року та з благословення Предстоятеля, усі єпархії УПЦ долучилися до активної діяльності для недопущення поширення коронавірусної інфекції, а також до усебічної допомоги усім, хто цього потребує.