CE34465D-AE3B-4671-9F1A-823E74735B18

Керуючий справами УПЦ звершив заупокійне богослужіння за своїм спочилим батьком

21 січня 2020 року у Свято-Вознесенському жіночому монастирі села Чумальово (Закарпатська область) була звершена Божественна літургія. Богослужіння очолив митрополит Хустський і Виноградівський Марк.

Йго Високопреосвященству співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, архієпископ Бердянський і Приморський Єфрем, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Угольський Симеон, єпископ Згурівський Амвросій, духовенство монастиря та Хустської єпархії.

Після літургії було звершено відспівування батька митрополита Антонія новопреставленого Іоанна.

На відспівуванні також молилися: митрополит Мукачівський і Ужгородський Федор, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, секретарь Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, духовенство Мукачівської, Хустської та Київської єпархій.