55560542_1298488600305327_8004780508061892608_n

Керуючий справами УПЦ зустрівся з настоятелями захоплених храмів Волинської єпархії

26 березня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся у Києво-Печерській Лаврі з настоятелями парафій Волинської єпархії, храми яких були захоплені розкольниками.

Священики розповіли Його Високопреосвященству про стан справ в релігійних громадах, які залишилися без храмових будівель та змушені звершувати богослужіння у пристосованих приміщеннях. у свою чергу, владика Антоній подякував отцям настоятелям за стійкість у вірі та сумлінне пастирське служіння у часи випробувань. Владика зауважив, що Бог завжди підтримує і буде підтримувати тих, хто служить Йому і Його Святій Церкві, не дивлячись на всілякі утиски та гоніння.

На завершення зустрічі митрополит Антоній передав у дар для постраждалих парафій Волині необхідне церковне начиння.