088ED08B-739A-4644-84CE-8DDC8A114AC7

Керуючий справами УПЦ зустрівся з настоятелями захоплених парафій Рівненщини

15 жовтня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся у Києво-Печерській Лаврі з настоятелями парафій Рівненської єпархії, храми яких були захоплені розкольниками.

Священики розповіли Його Високопреосвященству про стан справ в релігійних громадах, які залишилися без храмових будівель та змушені звершувати богослужіння у пристосованих приміщеннях.

У свою чергу, владика Антоній подякував отцям настоятелям за стійкість у вірі та сумлінне пастирське служіння у часи випробувань. Архієрей зауважив, що Бог завжди підтримує і буде підтримувати тих, хто служить Йому і Його Святій Церкві, не дивлячись на утиски та гоніння.