Керуючий справами УПЦ зустрівся з головою Моніторингової місії Управління Верховного комісара ООН з прав людини в Україні

9 березня в Києво-Печерській Лаврі, відбулася зустріч Керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з головою Моніторингової місії Управління Верховного комісара ООН з прав людини в Україні Фіоною Фрейзер, а також представниками очолюваної нею делегації місії.

Сторони обговорили результати поїздок співробітників даної міжнародної організації в ряд західних регіонів України, де були зафіксовані порушення прав віруючих Української Православної Церкви.

Також під час зустрічі піднімалися питання затягування Міністерством культури реєстрації статутів Української Православної Церкви і можливого прийняття Верховною Радою законопроекту № 4128, здатного внести додаткові лінії конфронтації в міжрелігійне життя України.