14BCE0FB-847A-4657-A785-5121CA65FDDE

Керуючий справами УПЦ взяв участь у заупокійних богослужіннях за Святішим Патріархом Сербським Іринеєм у Белграді

22 листопада 2020 року у храмі Святого Сави в Белграді на Врачарі було звершено Божественну літургію та панахиду за новопреставленим Святішим Патріархом Сербським Іринеєм. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у заупокійних богослужіннях взяв участь Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Богослужіння очолив митрополит Дабра-Боснійський Златоуст у співслужінні ієрархів та духовенства Сербської та інших Православних Церков.

За богослужінням молилися президент Сербії Олександр Вучич, сербський член Президентства Боснії і Герцеговини Мілорад Додік та інші представники влади.

Тіло Патріарха Іринея поховали в крипті храму Святого Сави.

Сербські телеканали вели пряму трансляцію.

news.church.ua