Керуючий справами УПЦ взяв участь у засіданні Богословсько-канонічної комісії

25 лютого в приміщенні Церковно-археологічного кабінету Київської духовної академії і семінарії відбулося засідання Богословсько-канонічної комісії при Священному Синоді Української Православної Церкви.

Захід очолив голова комісії митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. Також у засіданні взяли участь Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент та інші члени Богословсько-канонічної комісії.

На засіданні були присутні представники єпископату УПЦ та голова Державної міграційної служби України Соколюк М.Ю.

У ході роботи синодальної установи були розглянуті актуальні питання, затверджені під час останнього засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

kdais.kiev.ua