Керуючий справами УПЦ взяв участь у науково-богословській конференції в Москві

26 листопада в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив відкриття чергової загальноцерковної науково-богословської конференції Синодальної Біблійно-богословської комісії. Тема наукового форуму – “Сучасна біблеїстика і Передання Церкви”.

У роботі конференції з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира взяв участь керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, а також викладач кафедри біблеїстики КДА протоієрей Олег Скнар.

У перший день роботи конференції на пленарному засіданні митрополит Антоній виступив з доповіддю “Переклади Святого Письма на українську мову: історія та сучасність”. Протоієрей Олег Скнар виступить на секції “Біблія і її історичний контекст” з доповіддю “Тенденційність біблійних історичних книг у світлі новітніх прочитань позабіблійних епіграфічних пам’яток періоду Першого Храму”.

Робота конференції здійснюється в декількох секціях, також планується проведення низки тематичних круглих столів.

kdais.kiev.ua, фото patriarchia.ru