7622F814-C57C-4469-BF94-BA2CC51E7C61

Керуючий справами УПЦ відвідав скит Святогірської Лаври

19 вересня 2020 року Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія розпочав візит до Східної України. Його Високопреосвященство супроводжував заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків протоієрей Миколай Данилевич.

Митрополит Антоній відвідав скит Святогірської Лаври на честь святителя Іоанна Шанхайського у селі Адамівка, звідки родом митрополит Іоанн (Максимович), а також загальноосвітню школу при храмі Володимирської ікони Божої Матері у селі Нікольське.

Намісник обителі митрополит Святогірський Арсеній ознайомив Керуючого справами УПЦ з поточним станом справ у скиту та особливостями виховного процесу школи при парафії.

Наостанок Високопреосвященний владика мав змогу поспілкуватись з прихожанами та надати їм архіпастирське благословення.