6A3FC222-8135-4469-BCBE-03D2A3BE8697

Керуючий справами УПЦ передав 270 тисяч гривень БФ «Міжнародна медична допомога»

27 липня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній передав голові правління Міжнародної благодійної організації «Міжнародна Медична Допомога» Іллі Богомолову сертифікат на 270 тисяч гривень

Благодійні кошти буде направлено на закупівлю медикаментів і медичного устаткування реанімаційного модулю, що знаходиться на контрольно-пропускному пункті на Сході України.

Владика підкреслив, що для багатьох важливим лишається питання зв’язку зі своїм рідним краєм. «Мені відомо, що тільки на одній КПП Станиці-Луганської щоденно паспортний контроль проходить понад тисяча людей, — зазначив він. — Враховуючи складну ситуацію військових подій людям доводилося стояти в цій черзі годинами, а іноді й декілька днів. Були випадки, коли люди просто непритомніли, втрачали свідомість, були ситуації критичні, пов’язані не тільки зі здоров’ям, а вже з самим життям. Тому дуже важливо, що є українці, для яких це питання небайдуже, і вони займаються розв’язанням цієї важливої проблеми, що є кризовою для нашого суспільства».

У свою чергу, голова благодійного фонду розповів, що на сьогодні було надано допомогу понад 55 тисячам постраждалим, які приходять на КПП Станиця-Луганська.

«55 тисяч осіб — це число говорити саме за себе. Причому, це складні випадки — реанімації від інфарктів, теплові удари. <…> Ліки, на жаль, дорогі, а витратні матеріали коштують чимало. Одна реанімація обходиться близько 80 тис. грн.», — зазначив голова БФ.

За його словами, відтепер буде працювати машина швидкої допомоги, яка обслуговуватиме так звану «сіру смугу», куди важко дістатися, де люди просто кинуті. Наразі ними опікуються тільки представники ООН та ОБСЄ.

«Кошти підуть на модуль і на швидку допомогу. Ми будемо самі госпіталізувати, самі будемо доставляти в лікарні і так далі. Одна машина на цей момент вже виїхала з Києва. Через тиждень десь уже зафункціонує швидка. Буде запущено 3 автомобілі», — повідомив Ілля Богомолов.

Він також розповів, що Фонд наразі потребує 150 тис. доларів для запуску додаткових машин швидкої допомоги, для встановлення модулі в Золотому і на інших КПП. «Сподіваюся, як Бог дасть, до Нового року станемо ще на двох КПП, закриємо медичну допомогу людям», — сказав голова Фонду.

Допомогти БФ «Міжнародна медична допомога» можна за посиланням intermedicare.org/ru/podderzhat

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua