AE0D2B9D-8619-4598-8488-1CB81C9073F8

Керуючий справами УПЦ очолив престольне свято монастиря у Великій Вільшанці

3 лютого 2021 року жіночий монастир на честь ікони Божої Матері «Відрада і Втіха» у селі Велика Вільшанка відзначила престольне свято. Божественну літургію з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили вікарії Київської Митрополії архієпископ Обухівський Іона та єпископ Іванківський Касіан.

За богослужінням молилися настоятелька монастиря ігуменя Арсенія (Воспянська) з сестрами та парафіяни обителі.

Наприкінці літургії було звершено чин Славлення перед шанованим образом Божої Матері. Митрополит Антоній привітав сестер обителі з престольним святом та закликав на усіх Боже благословення.