709DB4ED-2DF6-4ABD-B418-9170C10A46A8

Керуючий справами УПЦ очолив чин освячення столичного храму на честь благовірного князя Олександра Невського

17 листопада 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив чин освячення столичного храму на честь благовірного князя Олександра Невського Солом’янського благочиння міста Києва.

Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Львівський і Галицький Філарет, архієпископ Боярський Феодосій, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкенко, благочинні міста Києва, духовенство храму та гості у священному сані.

На Малому вході митрополит Антоній удостоїв кліриків храму богослужбових нагород.

За Божественною літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після відпусту митрополит Антоній передав благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та привітав настоятеля, духовенство і парафіян храму.